Poslovi - Oglas za posao

Promoter – sjemeskih kuća AGRIMAX I LG (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Laktaši
Broj pozicija 2

AGROLUX  doo sa sjedištem u Trnu-Laktaši je osnovana 2009. godine. Osnovna djelatnost je distribucija repromaterijala za poljoprivredu. Sve vrijeme uspijevali smo da se prilagodimo izazovima i da u svemu što smo radili budemo respektabilan partner na tržištu.

Agrolux se trudi da bude savremena kompanija koja se prilagođava potrebama tržišta. Agrolux je mali organizovani tim. Mi smo kombinacija stručnih i ambicioznih ljudi. Entuzijazam, nova znanja, i iskustvo, čine kombinaciju koja je garancija za naš poslovni uspjeh.

AGROLUX D.O.O. Trn-Laktaši,

Volite rad sa ljudima. Uvijek ste ljubazni, nasmijani i predusretljivi? Spremni ste da saslušate sagovornika i potrudite se da mu pomognete?

Pozivamo Vas da se priključite našem brzorastućem timu i konkurišete na poziciju:

Promoter – sjemeskih kuća AGRIMAX I LG

Opis posla:

  • Prodaja i promovisanje proizvoda iz asortimana kompanije
  • Edukacija i komunikacija sa potrošačima
  • Unapređenje komunikacije sa potrošačima
  • Komunikacija sa menadžerima maloprodajnih objekata

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • OBAVEZNO radno iskustvo u oblasti promocije
  • Dobre komunikacione vještine
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Vještine pregovaranja i ubeđivanja i aktivne prodaje
  • Poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel)
  • Dobra organizovanost i odgovornost
  • Fleksibilnost u prihvatanju i izvršavanju radnih zadataka
  • Vozačka dozvola B katergorije

Nudimo vam:

  • Konstantan anganžman na terenu tokom cijele godine
  • Usavršavanje u oblasti promocija i prodaje
  • Dinamično okruženje i timski rad
  • Razvijanje komunikacionih, prodajnih i drugih profesionalnih vještina

Svoje molbe i biografije molimo slati na e-mail adresu:

Za prijavu posaljite vas Curriculum Vitae na:

office@agrolux.biz

Izvor: Posao.ba

19.01.2019