Poslovi - Oglas za posao

Knjigovođa-računovođa (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Glamočani - Laktaši

AGROLUX  doo sa sjedištem u Trnu-Laktaši je osnovana 2009. godine. Osnovna djelatnost je distribucija repromaterijala za poljoprivredu. Sve vrijeme uspijevali smo da se prilagodimo izazovima i da u svemu što smo radili budemo respektabilan partner na tržištu.

Agrolux se trudi da bude savremena kompanija koja se prilagođava potrebama tržišta. Agrolux je mali organizovani tim. Mi smo kombinacija stručnih i ambicioznih ljudi. Entuzijazam, nova znanja, i iskustvo, čine kombinaciju koja je garancija za naš poslovni uspjeh.

AGROLUX D.O.O. Trn-Laktaši,

Zbog povećanja obima poslovanja,proširenja djelatnosti I otvaranja novih poslovnih jedinica ,želimo proširiti I poslovni tim kako bi bili u mogućnosti odgovoriti na sve zahtjeve klijenata.Ovim putem tražimo 1 osobu na poziciji knjigovodje-računovodje-

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva, poreznih evidencija, evidentiranje i knjiženje KUF i KIF, obračun PDV-a,
  • Blagajničko poslovanje, poslovi finansijskog knjigovodstva, obračun diretknih poreza, naknada i taxi, i kontrola i obračun isplata plata i naknada zaposlenim,
  • Ispravno vođenje svih knjigovodstvenih evidencija u skladu sa Zakonom i internim aktima,
  • Vođenje brige o ispravnosti podataka na računima glavne knjige,
  • Osnovno poznavanje propisa iz oblasti direktnih i indirektnih poreza,
  • Sastavljanje kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih finansijskih izvještaja,
  • Ostale knjigovodstvene poslove u skladu sa poslovanjem kompanije

Uslovi:

  • VSS/VŠ ili SSS ekonomskog smjera (finansije i računovodstvo)
  • Potrebno radno iskustvo na računovodstvenim poslovima od minimalno 3 godine
  • Certifikat ovlaštenog računovođe
  • Napredno korištenje informatičkih tehnologija
  • Poznavanje MSFI/MRS i poreznih propisa
  • Samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
  • Analitičko razmišljanje, sistematičnost i odgovornost, timski rad,
  • Težnja ka stalnom usavršavanju i vlastitom razvoju
  • Sklonost kreativnom razmišljanju i donošenju odluka

Prednost:

  • radno iskustvo na navedenim radnim zadacima
  • radno iskustvu u sektoru djelatnosti poslodavca

BROJ IZVRŠILACA: 1 /jedan /

VRSTA ZAPOSLENJA: na neodređeno vrijeme

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.02.2019.)

Za prijavu posaljite vas Curriculum Vitae na:

office@agrolux.biz

Kandidati koji će biti izabrani u uži krug bit će pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

19.01.2019