Poslovi - Oglas za posao

Senior Developer (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Elektrotehnika, Informatika
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Senior Developer (m/ž) - InfoDom d.o.o Sarajevo

Lokacija: Sarajevo

Poslovni fokus InfoDom Grupe su usluge za strategijsko upravljanje i transformaciju poslovanja te usluge za integraciju ICT rješenja temeljem upravljanja poslovnim procesima, upravljanja znanjem, upravljanja programima i projektima.

Poslovne vrijednosti za naše kupce orijentisane su na povećanje produktivnosti, bolje korištenje resursa, smanjenje troškova i smanjenje poslovnih rizika.

Tražimo dinamične i motivisane osobe koje bi željele postati dio našeg tima.

Opis posla

  • dizajn, implementacija i razvoj aplikacija
  • izrada idejnog rješenja, specifikacija arhitekture rješenja
  • implementacija i unapređenje postojećih rješenja korištenjem modernih tehnologija

Uslovi

  • VSS (ETF, FIT, SSST, PMF, EF ili drugi fakulteti s informatičkim smjerom)
  • minimalno 3 godine iskustva u razvoju
  • samostalnost u radu, odgovornost, samoinicijativnost i fleksibilnost
  • komunikativnost i timski rad
  • izrazite organizacione sposobnosti, od planiranja do realizacije zahtjeva
  • želja za stalnim usavršavanjem
  • napredno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Obavezno:

  • odlično poznavanje SQL-a i relacijskih baza podataka (Microsoft SQL Server)
  • iskustvo u pisanju T-SQL query-ja
  • napredno poznavanje C# programskog jezika, Visual Studio alata i ASP.NET Web Forms
  • poznavanje Web servisa
  • odlično poznavanje objektno orijentisanog programiranja, osnovnih design patterna sa praktičnim
  • iskustvom
  • poznavanje UML-a

Poželjno:

  • poželjno posjedovanje Microsoft certifikata (MCSD)
  • iskustvo u integraciji sa API-ima drugih sistema i rad sa web servisima (Windows Communication Framework)
  • poznavanje ASP.NET MVC
  • iskustvo u radu s Document management sistemima (DMS) i/ili workflow management Sistemima (Microsoft Sharepoint, Biztalk)
  • dobro poznavanje HTML5, CSS, Jquery, Angular.js

Molimo kandidate da svoje prijave šalju isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Rok za prijavu:

30 dana

Šta nudimo:

  • kontinuirani razvoj i usavršavanje
  • primanja i nagrađivanje primjereno sposobnostima i rezultatima rada
  • inovativno i kreativno okruženje

Prijave koje će sadržavati CV sa slikom i motivaciono pismo, slati na posao@infodom.ba

Izvor: posao.ba

21.08.2017