Stomatoloska sestra / dentalni asistent za rad u stomatoloskoj ordinaciji (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Stomatologija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 1
Jezici: Njemački

Stomatoloska sestra / dentalni asistent  za rad u stomatoloskoj ordinaciji u Michelstadtu (Hessen, SR Njemacka)

Klijent je moderna stomatoloska ordinacija „Kiehl-Brune & Partner“ u Michelstadtu (Hessen, SR Njemacka) koja sa tri doktora dentalne medicine, cetiri stomatoloske ordinacije i operativnom salom pruza siroki spektar usluga iz podrucja dentalne medicine.

Opis radnog mjesta:

  • Asistencija doktoru dentalne medicine prilikom stomatoloskih zahvata
  • Priprema pacijenta i radnog mjesta
  • Priprema i sterilizacija instrumenata i pribora

Potrebna znanja i vjestine:

  • Zavrsena srednja ili visa skola – smjer stomatoloska sestra-tehnicar
  • Samostalan i odgovoran rad
  • Vjestine timskog rada
  • Urednost, preciznost  i tacnost u radu
  • Pozeljno iskustvo u radu s pacijentima
  • Poznavanje njemackog jezika na elementarnom nivou

Pogodnosti koje nudimo:

  • Atraktivni uvjeti rada, u modernom okruzenju i dobrom timu
  • Ugovor na neodredjeno vrijeme (dugorocni radni odnos)
  • Naknadu prema kolektivnom ugovoru u zdravstvu
  • Placeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
  • Godisnji odmor u skladu s njemackim zakonima
  • Daljnje usavrsavanje i napredovanje u struci
  • Podrska pri dolasku i organizaciji smjestaja
  • Pocetak rada je po dogovoru, pozeljno što prije

U prijavi je potrebno priloziti:

  • aktualnu biografiju (CV) sa fotografijom, te naznakom ukoliko posjedujete vazecu dozvolu boravista i radnu dozvolu u SR Njemackoj ili posjedujete osobne dokumente jedne od clanica Europske Unije
  • diploma/ certifikat o zavrsenoj strucnoj spremi
  • druga dokumenta opcionalno (dokaz o radnom iskustvu, certifikat o poznavanju jezika i slicno).

Vase prijave nam mozete dostaviti putem maila na: anjaneder@besser-beissen.de

Za dodatne informacije posjetite nasu internet stranicu: www.besser-beissen.de

Kontakt ordinacije:

Praxis Dr. Kiehl-Brune & Partner

Rudolf-Marburg-Straße 24

D-64720 Michelstadt

Tel: 0049 06061-664

Fax: 0049 06061-665

Izvor: Posao.ba

21.08.2017