Poslovi - Oglas za posao

Dispečer u voznom parku (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

Zašto Mi?

Penny plus je  domaća stabilna  kompanija  koja se bavi prodajom i distribucijom na malo i veliko visokokvalitetnog  građevinskog materijala, vodomaterijala, elektromaterijala, plastike, pločica, lajsni, sanitarija, drugog  građevinskog materijala, kućnih potrepština i roba široke potrošnje sa velikim brojem poslovnih objekata.

Bavimo se i izgradnjom poslovnih objekata reprezentativnog karaktera.

Naša kompanija je prisutna na tržištu 20 godina i raspolaže sa preko 90.000 artikala i imamo preko 400 zaposlenika.

DISPEČER U VOZNOM PARKU (1 izvršilac, mjesto rada Sarajevo)

Uslovi koje trebate ispunjavati  su:

  • VS,VSS - saobraćajni fakultet (prednost drumski smjer), mašinski fakultet
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sl. poslovima
  • Samostalnost, odgovornost i predanost poslu
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Sklonost timskom radu i radu pod pritiskom
  • Spremnost na brzo uklapanje u dinamično okruženje
  • Vozačka dozvola B kategorije aktivan vozac
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • planira, organizuje i kontroliše  vozni park
  • izdaje i potpisuje putne naloge za vozila, vrsi evidenciju i kontrolu putnih naloga
  • organizuje transport i prati popunjenost vozila
  • organizuje i planira servise, popravke i remonte vozila
  • prati koeficijent iskorištenja vožnje i vozača / učinak vozača
  • pruža usluge za unutrašnji i vanjski transoprt
  • vodi evidencije o registraciji vozila za sva vozila u vlasništvu firme
  • radi i druge srodne poslove

Nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje,
  • Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom,
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja,

Rok za podnošenje  prijava u formi CV-a je 10 dana od dana objavljivanja ili do popune radnih mjesta.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

U uži izbor će ući samo oni  kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa.

Radna mjesta će se popunjavati odmah po  prijavama i izboru adekvatnih kandidata!!!

Ukoliko ispunjavate uslove navedene u oglasu:

Prijavite se putem pošte na adresu Igmanska bb, 71320 Vogošća (krug Unis pretis) SA OBAVEZNOM NAZNAKOM : ,,ZA KONKURS -  DISPEČER”

Budi dio tima koji pobjeđuje!!!!

Izvor: Posao.ba

14.10.2018