Poslovi - Oglas za posao

Referent u nabavi (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Ljubuški
Broj pozicija 2
Jezici:

Džajić-Commerce d.o.o.

A.G.Matoša bb,

88320 Ljubuški

Renomirana BH tvrtka za uvoz i distribuciju poznatih svjetskih brandova, zbog povećanog obima posla i proširenja asortimana, raspisuje natječaj za radno mjesto:

2 izvršitelja

Uvjeti:

  • VSS, ekonomskog usmjerenja
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno korištenje MS Office- a
  • Fleksibilnost i sklonost timskom radu
  • Izražene organizacijske i liderske sposobnosti
  • Analitičnost
  • Spremnost na putovanja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – prednost

Opis posla i zadataka:

  • Vođenje i upravljanje nabavom, logistikom i skaldištem proizvoda
  • Uredski i terenski rad
  • Koordinacija cjelokupnog proces nabave po definiranim standardima
  • Nabava proizvoda
  • Kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora
  • Odgovornost za robu i stanje skladišta, organizacijna isporuke
  • Osiguravanje i praćenje zaliha
  • Priprema i prezentiranje potrebnih izvješća, analiza i planova

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Osobni i profesionalni razvoj kroz kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Rad u timu motiviranih i posvećenih stručnjaka

Sve kandidate koji su spremni prihvatiti izazov rada u profesionalnom okruženju, pozivamo da nam dostave svoje životopise sa kratkim opisom radnog iskustva poštom na adresu

A.G.Matoša bb, 88320 Ljubuški

  • Natječaj ostaje otvoren do 24.10.2018. godine
  • Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni u roku 15 dana od dana zaključenja natječaja

Za više informacija molimo kontaktirajte nas na 039 830-789 ili na web: www.dzajic-commerce.com.

Izvor: Posao.ba

10.10.2018