Poslovi - Oglas za posao

Koordinator kreditnih aktivnosti (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Mostar

Koordinator kreditnih aktivnosti (m/ž) - Prizma Mikro u stečaju

Lokacija: Mostar

PRIJAVA POTREBE ZA RADNICIMA

Naziv poslodavca: MIKROKREDITNA FONDACIJA PRIZMA “U STEČAJU“

Sjedište poslodavca:  Bistrik Medresa 43

Kontakt osoba:  Tanja Srdanović

e.mail: recepcija©prizma.ba

Telefon: 033 /573-320

JIB: 4227160000006

Djelatnost: Ostalo kreditno poslovanje

OPIS RADNOG MJESTA

Naziv radnog mjesta: Koordinator kreditnih aktivnosti

Opis posla: organizovanje i rukovođenje kreditnim aktivnostima pripadajućeg organizacijskog dijela, te osigurava njihovu implementaciju , podnošenje izvještaja za poslove na nivou ureda.

Mjesto rada: Mostar

UVJETI ZA RADNIKA

Zanimanje/potrebna zvanja: SSS ili VSS

Stručna sprema: SSS ili VSS

Posebna zvanja i vještine: Komunikativnost, ažurnost , efikasnost

Potrebno radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

UGOVOR O RADU I MJESEČNE NAKNADE

Vrsta ugovora: Ugovor o radu na određeno vrijeme

UVJETI NATJEČAJA/KONKURSA

Natječaj/Konkurs je otvoren: Od 14.08.2017. do 22.08.2017.godine

Potreban broj radnika: 1

Način prijave na natječaj/konkurs: CV i motivaciono pismo na E-mail adresu poslodavca.

Izvor: posao.ba

16.08.2017