Poslovi - Oglas za posao

Konobar / Konobarica

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ugostiteljstvo
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo - Stari Grad

Epiphany Group d.o.o. - Caffe Sova/Pancake Factory raspisuje konkurs za poziciju:

Konobar/konobarica

Potrebna odgovorna, komunikativna osoba sa radnim iskustvom. Zahtjevamo odgovornost u radu te ljubaznost prema mušterijama i savjesno izvršavanje svih zadatim obaveza koje spadaju u opis posla.

Nudimo:

  • ugodno radno okruženje bez stresa
  • te platu sa svim beneficijama

Opis posla:

  • Poslužuje goste na uljudan i pristojan način, osiguravajući njihovo potpuno zadovoljstvo
  • Na vrijeme postavlja, čisti i ponovno postavlja stolove, prema primjenjivim standardima, provjeravajući njihovu čistoću i opšte stanje
  • Čisti i polira pribor za jelo i pribor za rad
  • Postavlja stolove i vodi računa da je sve dostupno gostima
  • Obračunava usluge, ispostavlja račun i vrši naplatu
  • Izrađuje obračun na kraju smjene
  • Priprema, održava i čisti opremu restorana, stolove za goste i stolove sa hranom i pićima
  • Pridržava se postavljenih higijenskih standarda i standarda profesionalnog izgleda i lične higijene
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu nadređenih

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Znanje jednog svjetskog jezika
  • Profesionalnost

Ukoliko želite postati dio Caffe Sova/Pancake Factory team-a CV možete poslati na e-mail adresu: danijal.b1987@gmail.com ili nas kontaktirajte putem telefona: +387 61 378 488.

Izvor: Posao.ba

26.06.2018