Poslovi - Oglas za posao

Terenski komercijalist (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Gračanica , Doboj , Derventa, Brod

Distributerska tvrtka Mališić export-import d.o.o., Čitluk,  r a s p i s u j e:

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

Terenski komercijalist – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • pribavljanje narudžbi i prodaja robe proizvodnim tvrtkama, tvrtkama koja prodaju robu na malo, tvrtkama koja prodaju robu na veliko, te ostalim kupcima
  • pribavljanje općih i posebnih informacija o potencijalnim kupcima
  • naplata potraživanja tvrtke za prodanu robu
  • praćenje reakcija kupaca, te bilježenje i ispunjavanje zahtjeva kupaca
  • srodni poslovi

Uvjeti:

  • komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
  • osoba s iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost
  • odgovorna, stabilna i smirena osoba
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno poznavanje MS OFFICE
  • brzo usvajanje protokola funkcioniranja trgovačkog društva
  • brza prilagodba radnom timu

Stručna sprema:

  • najmanje srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

  • najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Vrsta zaposlenja:

  • radni odnos na neodređeno vrijeme

Više o tvrtki:

Prijave slati isključivo na e-mail: info@malisic.ba.

Natječaj ostaje otvoren do 16:00h, utorak,  03.07.2018. godine.

Izvor: Posao.ba

21.06.2018