Poslovi - Oglas za posao

Unapređivač prodaje/ promotor (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Hercegovina

Unapređivač prodaje/ promotor (m/ž) - MALIŠIĆ EXPORT- IMPORT D.O.O

Lokacija: Područje Hercegovine

Distributerska tvrtka Mališić export-import d.o.o., Čitluk, zbog povećanog obima posla  r a s p i s u j e

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

Unapređivač prodaje-promotor- jedan izvršitelj

Opis posla

  • istraživanje i analiza tržišta te uspostavljanje preliminarnih kontakata i poslovnih odnosa sa novim klijentima
  • asistiranje komercijalistima u cilju povećanja obima prodaje
  • postprodajna briga o klijentima u cilju unapređenja dugoročne suradnje
  • prezentiranje proizvoda tvrtke i njihovih karakteristika.

Uvjeti:

  • komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
  • najmanje Srednja stručna sprema
  • najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u FMCG sektoru
  • vozačka dozvola B kategorije

Vrsta zaposlenja za poziciju:

Radni odnos na neodređeno vrijeme

Mjesto rada za poziciju:

Terenski rad područja Hercegovine

Prijave koje trebaju sadržavati:

  • CV s fotografijom , i dokazima za ispunjavanje pod uvjeta h); i) slati na e-mail:  info@malisic.ba

Neblagovremene i nepotpune prijave kao i prijave koje ne ispunjavaju gore navedene uvjete, neće se uzimati u razmatranje.

Više o tvrtci:

www.malisic.ba

www.facebook.com/malisic.export.import/?ref=ts&fref=ts

Izvor: posao.ba

09.08.2017