Poslovi - Oglas za posao

Prodajni predstavnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo, Banja Luka, Tuzla
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski

Obzirom na širenje poslovanja u BiH i regiji Manedra Company d.o.o. raspisuje natječaj za popunu radnih mjesta na poziciji: Prodajni predstavnik M/Ž

Regija Sarajevo: 1 izvršitelj

Regija Tuzla: 1 izvršitelj

Regija Banja Luka: 1 izvršitelj

Opis poslova:

Otvaranje novih prodajnih kanala za rasvjetu te konvencionalne i LED izvore

Uvjeti:

  • SSS/VSŠ/VSS
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Razvijena poslovna komunikacija i izvrsne prodajne vještine
  • Proaktivnost, samostalnost u radu, usmjerenost ka ciljevima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje tržišta rasvjete

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Konkurentnu plaću
  • Službeni mobitel i službeno vozilo
  • Upoznavanje s najnovijim tehnologijama na polju rasvjete;
  • Edukacijski treninzi unutar i van BiH;

Potrebnu dokumentaciju slati na e-mail adresu: manedra@tel.net.ba

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od objave.  Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Izvor: Posao.ba

15.05.2018