Poslovi - Oglas za posao

Menadžer prodaje/ Predstavnik prodaje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: BiH
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

FG Grupa d.o.o. Gradiška, jedno od prvih i najbrže rastuće društveno preduzeće u Bosni i Hercegovini koje je u vlasništvu Udruženja Most, je osnovana 2014. godine i bavi se proizvodnjom odjevnih predmeta, od kada razvija i sve popularniji brend odjeće Funky Guerrilla.

Opis posla:

Zbog povećanja obima poslovanja i širenja prodajnih mjesta u Bosni i Hercegovini, a što iziskuje kvalitetne i redovne kontakte sa kupcima, te implementaciju poslovnih strategija na BiH tržištu, u naš tim primamo osobu na sledeću poziciju:

  • Voditelj prodaje (m/ž)

Odgovornosti:

  • Uspostavljanje kontakta sa novim kupcima i vođenje prodaje Funky Guerrilla artikala na BiH tržištu;
  • Razvoj i implementacija strategije prodaje;
  • Razvoj poslovanja s regionalnim i nezavisnim kupcima;
  • Provođenje aktivnosti usmjerenih na unapređenje prodaje;
  • Redovno izvještavanje o realizaciji zadanih planova i sprovedenim aktivnostima;
  • Definisanje rokova isporuke u skladu sa tehničkim i ljudskim resursima;
  • Organizovanje poslovne prezentacije proizvodnog programa;
  • Definisanje količine, rokova isporuke i načina plaćanja;
  • Sklapanje ugovora sa kupcima i nadgledanje rokova realizacije

Uslovi:

  • SSS ili VSS;
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti veleprodaje brendiranih tekstilnih proizvoda;
  • Poznavanje veleprodajnog i maloprodajnog tržišta odjeće u Bosni i Hercegovini;
  • Visoko motivisana, odgovorna i marljiva osoba;
  • Odlične prodajne i pregovaračke vještine;
  • Odlične organizacijske i komunikacijske sposobnosti;
  • Spremnost na terenski rad;
  • Poznavanje engleskog jezika (osnovno);
  • Poznavanje rada na računar - MS Office;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • Stručno usavršavanje;
  • Rad u mladom i perspektivnom timu;
  • Mogućnost napredovanja i finansijske nadoknade u skladu sa realizacijom dogovrenih planova;
  • Dugoročni razvoj karijere;
  • Fleksibilnost u radu (mogućnost rada na daljinu).

Vaše prijave koje uključuju CV i motivaciono pismo možete poslati do 7. maja na e-mail adresu info@funkyguerrilla.com sa naznakom „Prijava na konkurs“. FG Grupa d.o.o. zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koje prođu u uži krug izbora, sa kojima če nakon toga biti održan intervju.

Izvor: Posao.ba

24.04.2018