Poslovi - Oglas za posao

Urednika informativnog programa

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Mostar

Urednika informativnog programa radio stanice „Radio gradska mreža“

Na osnovu člana 26. Pravila Centra za kulturu Mostar, te člana 7. Pravilnika o radu Centra, kao i Odluke direktora Centra, objavljuje se

O G L A S

za prijem u radni odnos

  • Urednika informativnog programa radio stanice „Radio gradska mreža“           – 1 izvršilac na neodređeno vrijeme

Opći uslovi:

  • Da je državljanin BiH
  • Da ima navršenih 18 godina života
  • Da se protiv njega ne vodi krivični postupak
  • Da nije kažnjavan
  • Da nije obuhvaćen odredbom čl. 9. stav. I Ustava BiH

Posebni uslovi:

  • VSS (visoka stručna sprema, društveni smjer)
  • Najmanje pet godina iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru i aktivno korištenje engleskog jezika

Uz potpisanu prijavu na Oglas kandidati su dužni dostaviti:

  • Biografija sa adresom stanovanja i kontakt telefonom
  • Ovjerena kopija diplome
  • Potvrda o radnom iskustvu u traženom stepenu stručne spreme
  • Uvjerenje o državljanstvu
  • Izvod iz matične knjige rođenih
  • Uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od tri mjeseca)
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne starije od tri mjeseca)
  • Ovjerena izjava da kandidat nije obuhvaćen odredbom čl. IX Ustava BiH

Opis poslova:

  • U saradnji sa glavnim i odgovornim urednikom kreira informativni program radio stanice
  • Ostvaruje saradnju sa drugim informativnim kućama i medijima
  • Obavlja poslove glavnog i odgovornog urednika radio stanice u slučaju spriječenosti glavnog i odgovornog urednika
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora Centra i glavnog i odgovornog urednika

Rok za dostavljanje prijava je 15 dana od dana objavljivanja,

Nepotpune, neblagovremene i neuredne prijave neće biti uzete u razmatranje.

Prijave za Oglas sa potrebnom dokumentacijom lično ili preporučeno putem pošte dostaviti na adresu:

Centar za kulturu Mostar

Rade Bitange br. 13

88 000  M o s t a r

sa naznakom

„Prijava za Oglas - NE OTVARATI“

Natječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja. Služba za zapošljavanje HNŽ/HNK ne odgovara za navode iz natječaja, izmjene i dopune za vrijeme trajanja natječaja, niti za greške nastale prilikom prenošenja teksta natječaja.

Izvor: www.szzhnz-k.ba Službe za zapošljavanje HNŽ/K.

13.04.2018