Poslovi - Oglas za posao

Vozač-dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: BiH
Jezici:

Vozač-dostavljač (m/ž) - Duga-Tehna d.o.o.

Lokacija: Regija BiH

Duga-tehna d.o.o. je vodeći domaći proizvođač boja i lakova, te fasadnih žbuka. Ako ste Vi proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsuvremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnog mjesta:

VOZAČ - dostavljač, za distribuciju i prijevoz na prostoru cijele Bosne i Hercegovine  (m)

Opis posla:

Upravljanje teretnim vozilom i prevoz roba na adresu kupca, rad prema nalogu za prijevoz tereta, provjeravanje ispravnosti vozila i uređaja na vozilu, nadgledanje smještaja tereta i ispravnosti utovara i pomoć pri utovaru i istovaru.

Uvjeti:

  • Najmanje SSS (vozač motornih vozila)
  • Položen stručni (državni) ispit za B i C
  • Obavezno posjedovanje važeće vozačke dozvole C
  • Radno iskustvo u  transportu (minimalno 1. godina)
  • Mjesto obavljanja posla: Regija BIH

Opći uvjeti:

Za prijem u radni odnos kandidat mora ispunjavati sljedeće opće uvijete propisane Zakonom o radu: da ima navršenih 18 godina života, da je državljanin Bosne i Hercegovine, da protiv njega nije pokrenut krivični postupak, da je fizički i psihički sposoban za obavljanje poslova radnog mjesta na koji konkurira.

Nudimo Vam:

  • Prijem u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog i plaćenog probnog rada
  • Priliku za profesionalni i osobni razvoj
  • Rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna i redovna primanja

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu sa detaljnim životopisom možete poslati  na e-mail adresu:posao@dugatehna.ba . ili poštom na adresu : Duga- tehna d.o.o, Put za Gradniće 15, 88260 Čitluk.

Izvor: posao.ba

25.07.2017