Poslovi - Oglas za posao

Konobar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ugostiteljstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Konobar (m/ž) - MALAK GROUP d.o.o.

Lokacija: Sarajevo

Shodno ukazanoj potrebi,   Malak group doo Sarajevo – Hotel Malak Regency 5* Ilidža objavljuje

OGLAS

 za popunu radnog mjesta

KONOBAR (m/ž) – više izvršilaca

OPIS POSLA:

  • Posluživanje hrane i pića
  • Što kvalitetnija usluga gostu
  • Rad u smjenama

UVJETI:

  • SSS stručna sprema
  • Iskustvo u obavljanju poslova u restoranu
  • Poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje još jednog svjetskog jezika
  • Radno iskustvo u à la carte restoranima, ili hotelima sa 4/5 zvjezdica
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Sklonost timskom radu i težnja ka postizanju visokih standarda
  • Kreativnost
  • Osnove korištenja računala i windows-a

Nudimo :

  • Izazovan posao u pozitivnom i dinamičnom timu
  • Priliku za vlastiti i poslovni razvoj
  • Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  • Posao na određeno vrijeme sa mogućnošću produžavanja stalnih ugovora

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete, te smatrate da posjedujete potrebna znanja, vještine i sposobnosti budite slobodni da pošaljete :

  • CV
  • Popratnu molbu
  • Fotografiju
  • Preporuke poslodavaca
  • Razni certifikati
  • Kontakt : broj telefona, e-mail adresu

Prijavu na oglas možete izvršiti putem mail adrese  hotel@malak.ba  ili telefona  033 777 217 .

Izvor: posao.ba

20.07.2017