Poslovi - Oglas za posao

Električar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektroinstaler
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 28
Jezici:

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

objavljuje

Oglas za poslove električara u Njemačkoj

Stručna sprema: ELEKTRIČAR

 Broj radnika: veći broj izvršilaca

 1. Uslovi za radno mjesto:

 OPŠTI USLOVI

a) da je državljanin BiH

b) da ima navršenih 18 godina

c) da se protiv njega ne vodi krivični postupak

 POSEBNI USLOVI

a) minimalno III stepen stručne spreme ELEKTRO smjera

b) radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

c) poželjno poznavanje njemačkog jezika

2. Opis radnog mjesta

Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad svih vrsta elektroinstalaterskih radova na gradilištima u SR Njemačkoj.

3. Ostale napomene

Prijave sa biografijom poslati na adresu :ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

                      Fra Grge Martića 4

                      72000 Zenica

Konkurs je otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Eventulana pitanja možete poslati na email: abm-servis_bih@hotmail.com  svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba

Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Zenica, 20.02.2018. godine.

Izvor: Posao.ba

21.02.2018