Poslovi - Oglas za posao

Dilomirani inženjer arhitekture (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Arhitektura, Građevina
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Tuzla, Lukavac

DELTA doo Lukavac jedna je od najuspješnijih regionalnih kompanija. Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost na učenje i nove izazove ključne su odlike naših zaposlenika koje nam omogućuju da budemo uspješni u izgradnji stambenih i poslovnih objekata, trgovinskom poslovanju i uslugama. Zaposlenike smatramo temeljem našeg uspjeha. Pružamo im sigurno i poticajno radno okruženje te mogućnost ostvarenja profesionalnih ciljeva i težnji, u kojem će njihov doprinos biti prepoznat i primjereno vrednovan.

Na osnovu  ukazane potrebe za usavršavanjem mladih visoko-obrazovanih kadrova u struci građevinarstva,Delta doo Lukavac raspisuje

O  G  L  A  S

ZA STRUČNO USAVRŠAVANJE VOLONTERA

Dilomirani inženjer arhitekture

USLOVI:

  • Da imenovani/a posjeduje VSS- smjer arhitektura

Mjesto rada: Lukavac

Opis posla:

  • obavještavamo Vas da u našoj kompaniji možete obaviti stručno usavršavanje u oblasti građevinarstva te na taj način steći uslov za polaganje stručnog ispita. Sa našim stručnim osobljem proći će te kroz oblasti visokogradnje i to kroz sve faze izvođenja konstrukcije.

Od Vas očekujemo:

  • poznavanje rada na računaru te AutoCAD programskog paketa,
  • spremnost na timski rad,

Volonteri će dobiti naknadu u visini  koja je zakonom propisana.

Oglas ostaje otvoren 30 dana.

Prijave sa kratkom biografijom možete dostaviti lično na našu adresu ul.Branilaca Bosne b.b.(zgrada Seljanka 1),75.300 Lukavac.

Za detaljnije  informacije mozete se javiti i na telefon broj 035/550-300.

Lukavac, 16.02.2018.god.

Izvor: Posao.ba

17.02.2018