Poslovi - Oglas za posao

Account Manager

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Zbog daljeg širenja našeg poslovanja, tražimo motivisanu osobu za rad u Sarajevu, koja bi se pridružila našem timu na poslovima prodaje:

Opis posla:

  • Prodajne aktivnosti,
  • Obavljanje poziva za prodaju i odlazak u redovne posjete klijentima,
  • Pregovaranje o potencijalnim HR projektima na svim nivoima menadžmenta kompanije,
  • Sposobnost preduzimanja inicijative,
  • Praćenje i ispunjavanje jasno definisanih poslovnih ciljeva,
  • Uspostavljanje produktivnih, profesionalnih odnosa sa ključnim pozicijama date kompanije,
  • Proaktivno procjenjivanje i pronalaženje potrebe za ljudskim resursima u postojećim bazama,
  • Unaprijeđenje HR rješenja za potrebe klijenata,
  • Dostavljanje kontinuiranih izvještaja o prodaji i o kupcima.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema,
  • Iskustvo u prodaji (poželjno B2B),
  • Veoma dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Odlične komunikacijske i pregovaračke vještine,
  • Odlične prezentacijske vještine, pisane i verbalne,
  • Profil ličnosti: otvoren, energičan, pozitivan, proaktivan, ambiciozan, diplomata, precizan, kao i da je timski igrač.

Prijave sa biografijom lično u našim prostorijama u ulici Vidovdanska 8, Banja Luka.

Izvor: Posao.ba

10.02.2018