Poslovi - Oglas za posao

Komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Prijedor

Skuter d.o.o. jedna je od vodećih distributerskih kompanija u oblasti konditorskih proizvoda.

Iza nas stoji 22 godine uspješnog poslovanja, prisutni smo na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.

Raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Komercijalista – za područje regije Prijedor

1 izvršilac m/ž

Opis posla:

  • Obavlja poslove prometa robe iz djelatnosti poslodavca.
  • Terenski obilazak postojećih i rad na pronalaženju novih kupaca.
  • Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe.
  • Prati izvršavanje ugovorenih poslova i odgovara za izvršavanje planskih zadataka.
  • Izrada analiza, podnošenje izvještaja nadređenima
  • Vrši aktivnosti pospješivanja prodaje.

Očekujemo:

  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu.
  • Dobre organizacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine.
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema.
  • Aktivan vozač B kategorije.
  • Poznavanje rada na računaru.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost da ostvarite veoma podsticajnu zaradu.
  • Bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima.
  • Rad u stručnom i dinamičnom okruženju.

Nije nam važno formalno obrazovanje već da želite da radite i volite ovaj posao. Prethodno radno iskustvo je neophodno.

Ako ste zainteresovani da stičete nova iskustva u našem uspješnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, molimo Vas da svoju prijavu zajedno sa fotografijom pošaljete  putem pošte na adresu kompanije.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Izvor: Posao.ba

02.02.2018