Poslovi - Oglas za posao

Market developer standard (komercijalista) (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Bihać, Tuzla, Mostar

Market developer standard (komercijalista) (m/ž) - Dukat d.o.o mlin i pekara Jelah-Tešanj

Lokacija: Bihać, Tuzla, Mostar

Dukat d.o.o. Tešanj objavljuje oglas za primjem radnika na poziciju:

Market developer standard (komercijalista)

Poslovi će se obavljati u mjestima: Bihać,Tuzla i Mostar

Uslovi:

  • SSS, VŠS, VSS
  • obavezno radno iskustvo minimalno godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prihvatanje naših ključnih vrijednosti i kodeksa
  • ustrajnost i predanost u izvršavanju postavljenih ciljeva i planova

Opis posla:

  • unaprjeđenje prodaje i zadovoljstva kupaca
  • rad na vlastitoj karijeri i promociji svojih saradnika
  • izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • prodaja proizvoda Mlina Dukat: brašno, tjestenina, konditorski proizvodi
  • priprema, realizacija i analiza planova prodaje
  • jačanje branda

Nudimo:

  • učestvovanje na treninzima za managere i prodavače
  • napredovanje u firmi
  • adekvatno nagrađivanje rada i rezultata

Molimo uz prijavu dostaviti detaljan CV, te navesti poslodavce za koje ste do sada radili. Obzirom da je raspisano nekoliko pozicija, molimo kandidate da odaberu poziciju za koju smatraju da bi najbolje obavljali u skladu sa svojim vještinama i sposobnostima.

Prijave na oglas uz dokaz o stručnoj spremi (kopije) dostaviti poštom na adresu:

Dukat d.o.o. Jelah-Tešanj,

Titova bb,

74 264 Jelah

Izvor: posao.ba

11.07.2017