Poslovi - Oglas za posao

Daktilograf (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Istočno Sarajevo
Jezici:

OKRUŽNI SUD U ISTOČNOM SARAJEVU

OPIS RADNOG MJESTA

Daktilograf

- Radni odnos za radno mjesto pod rednim brojem 1. zasniva se na neodređeno vrijeme.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Opšti uslovi:

1. Da je državljanin BiH - Republike Srpske

2. Da se protiv njega ne vodi krivični postupak

3. Da ima opštu zdravstvenu sposobnost

4. Da je punoljetan

Posebni uslovi:

SSS – Završena Srednja Birotehnička škola zvanje birotehničar IV stepen, Upravno – administrativna škola IV stepen, poznavanje rada na računaru i 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Uz prijavu na javni konkurs kandidati su dužni dostaviti dokaz o ispunjavanju opštih i posebnih uslova: ovjerenu fotokopiju diplome o završenom školovanju, ovjerenu fotokopiju lične karte, uvjerenje da se ne vodi krivični postupak koje nije starije od 6 mjeseci, rodni list, uvjerenje o državljanstvu, potvrdu o radnom iskustvu (original ili ovjerenu fotokopiju), dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti (ljekarsko uvjerenje) dostavit će izabrani kandidati po završetku izborne procedure.

U postupku prijema kandidata pod rednim brojem 1 – daktilograf, provest će se postupak prethodne provjere radnih i drugih sposobnosti – testiranje prijavljenih kandidata koji ispunjavaju uslove.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova mogu se dostaviti lično ili poštom na adresu:

Okružni sud u Istočnom Sarajevu

Karađorđeva br. 5.

71123 Istočno Sarajevo

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

08.12.2017