Poslovi - Oglas za posao

Trgovac (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

Alma Ras slovi za najpoznatiji brand i lider je u proizvodnji i prodaji finog rublja na teritoriji Bosne i Hercegovine. Izvozno smo orjentirana kompanija sa priznanjima najpoželjnijeg poslodavca u nizu u proteklih pet godina. Nastavljamo sa širenjem naših proizvodnih kapaciteta i prodajne mreže. U našem timu su mladi i perspektivni ljudi, ŽELITE LI DA NAM SE PRIDRUŽITE… BUDITE DIO USPJEŠNOG TIMA I PRIJAVITE SE NA OGLAS:

TRGOVAC – Sarajevo

2 izvršioca

Opis poslova:

  • Komunikacija sa kupcima i prezentacija artikala,
  • Prodaja artikala, izrada računa i rad na kasi,
  • Vodi računa o izlogu, vodi neophodne evidencije, priprema i izlaže artikle za prodaju,
  • Vodi računa o prometu, te dostavlja podatke o potražnji i prodaji pojedinih vrsta artikala,
  • Obavlja i druge poslove iz domena prodaje.

Uslovi:

  • SSS  IV stepen,  poželjno trgovačkog smjera,
  • 1 godina iskustva u prodaji,
  • Poznavanje  rada  na računaru,
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika,
  • Komunikativnost i izražene sposobnosti timskog rada,
  • Kreativnost i samostalnost u obavljanju posla.

Nudimo:

Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji, dobre uslove rada, stimulativna primanja za uspješno organizovanu prodaju, napredovanje.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostaviti  poštom na adresu:

ALMA-RAS D.O.O.

HR odjel

-Za konkurs trgovac-

Olovske Luke bb

71340 OLOVO

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na invervju.

Konkurs ostaje otvoren 7 dana od dana objave.

Izvor: Posao.ba

06.12.2017