Poslovi - Oglas za posao

Konobar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Banja Luka
Jezici:

Konobar (ž) - „Žitopeka“ Banja Luka

Lokacija: Banja Luka

Pekara “Žitopeka”  je domaća firma sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji i prodaji pekarskih proizvoda više od 20 godina i jedna je od vodećih na teritoriji grada Banjaluke i šire.
Zbog popune radnog mjesta u restoranu u zgradi Uprave u Banja Luci raspisujemo oglas za prijem radnika u radni odnos na radnom mjestu:
KONOBAR- Ž

Opis posla:
Primanje narudžbi od gosta
Usluživanje gosta
Prenošenje narudžbi osoblju
Postavljanje stolova
Pospremanje stolova nakon upotrebe
Ispostavljanje računa i naplata usluga
Drugi poslovi prema nalogu nadređenog rukovodioca.

Od kandidata očekujemo:
-obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
-ljubaznost, tačnost, odgovornost i snalažljivost,
-brzina, okretnost i zainteresovanost za posao,
-visoka motivisanost i usmjerenost na rad i ostvarivanje zajedničkih rezultata,
-izražena komunikativnost, sposobnost za rad u timu,
-poznavanje rada na računaru i upotreba fiskalne kase.

Lokacija: BANjA LUKA

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoju biografiju u pismenoj formi (CV) sa navedenim radnim iskustvom i brojem telefona pošaljite na e-mail:irena.kovacevic@zitopeka.net sa naznakom:
Ili poštom na adresu: „Žitopeka“ Banja Luka, Ul. Siniše Mijatovića br.9, 78000 Banja Luka.

Konkurs je otvoren  do 24.10.2017. godine

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

20.10.2017