Poslovi - Oglas za posao

Medicinska sestra

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Medicina
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici:

Naziv radnog mjesta: MEDICINSKA SESTRA

Poslodavac: KJU GERONTOLOŠKI CENTAR SARAJEVO

Opis posla: /

Zanimanje/Potrebno zvanje: Medicinska sestra

Stručna sprema: SSS

Dodatni uslovi: Zapošljavanje putem Programa sufinansiranja zapošljavanja pripravnika, osoba treba biti prijavljena na evidenciji nezaposlenih Kantona Sarajevo prije objave Javnog poziva, odnosno prije 08.06.2017. godine, pa sve do dana potpisivanja ugovora sa poslodavcem

Potrebno radno iskustvo: Bez radnog iskustva

Vrsta ugovora: Određeno vrijeme

Platni razred: Po dogovoru

Ostale naknade: Po dogovoru

Konkurs otvoren od: 10.10.2017

Konkurs otvoren do: 27.10.2017.

Potreban broj radnika: 2

Nacin prijave na konkurs: Za sva pitanja obratite se kontakt osobi svakim radnim danom od 07:00 do 15:30 sati

Razgovor sa kandidatima: Da, prema dogovoru

Ime kontakt osobe: Mirnesa

Telefon kontakt osobe: 033 777 266

17.10.2017