Poslovi - Oglas za posao

Referent nabave i podrške prodaji (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

Trigma d.o.o. Banja Luka, koja posluje u okviru T-Group Holding Srl. Italy, je uspješna i perspektivna firma, prisutna više od 20 godina na cjelokupnom tržištu BiH, sa prepoznatljivim imidžom i kvalitetnim brendovima koje nudi u svom asortimanu: motorna ulja i maziva: Texaco, Shell, Gazpromneft, TGH Lubricants; autodijelovi i akumulatori: Robert Bosch, Wix, Jenox; Mirka – brusni alati i materijali i Förch – sve za zanatstvo i industriju.

KONKURS

za poziciju

Referent nabavke i podrške prodaji – 2 izvršioca:

Banja Luka

OPIS POSLOVA:

  • Prati stanje zaliha, planira nabavku i dopunu lagera.
  • Kreira plan nabavke (nedeljni, mjesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova.
  • Koordiniše cjelokupnim procesom nabavke i nabavlja robu po definisanim standardima na osnovu zahtjeva drugih sektora i službi, u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova.
  • Vodi evidenciju o porudžbinama i prati rokove isporuke robe.
  • Planira optimalne zalihe robe i smanjenje troškova lagera.
  • Prati i analizira tržište u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača.
  • Vrši ocjenu odabranih dobavljača i ažurira bazu istih.
  • Vodi pregovore sa dobavljačima o uslovima nabavke uzimajući u obzir cijenu, rok isporuke i uslove plaćanja.
  • Vodi računa o isporučenoj robi (kvalitet, kvantitet).
  • Upućuje reklamacije i sačinjava zapisnike o nepravilnostima.
  • Učestvuje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahtijeva za nabavku.
  • Uređuje potrebnu dokumentaciju i koordiniše sa špediterskim kućama u zemlji i inostranstvu radi uvoza i carinjenja robe.
  • Organizuje međunarodni transport robe.
  • Obavlja poslove podške kupcima i odjelu prodaje u vidu dostavljanja informacija iz kataloga roba.
  • Komunicira sa prodajnim osobljem i daje im informacije vezane za artikle, dostupnost, rokove isporuke, cijene…
  • Izrađuje i šalje ponude kupcima.
  • Zaprima narudžbe i obavještava kupce o uslovima i rokovima isporuke.
  • Daje nalog skladištu za otpremu robe.
  • Vodi evidenciju i izrađuje izvještaje i analize.
  • Unosi i ažurira podatke u poslovnoj aplikaciji.
  • Obavlja i sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

POTREBNA ZNANJA I VJEŠTINE:

Minimalno:

  • Proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka.
  • Dobre organizacione sposobnosti.
  • Odlično poznavanje rada u MS Office-u, naročito u MS Excel-u.
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika.
  • Odgovornost u obavljanju poslovnih zadataka i lojalnost prema poslodavcu.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Srednja stručna sprema (SSS).

Poželjno:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Poznavanje roba iz branše auto-dijelova.
  • Viša ili visoka stručna sprema (VŠS ili VSS).

NUDIMO VAM:

  • Izazovan, dinamičan i odgovoran posao.
  • Natprosječna mjesečna primanja.
  • Prijatno i timski orjentisano radno okruženje.
  • Stalnu tehničku edukaciju.

Prijave, uz priloženu biografiju - CV i motivaciono pismo, dostavite putem pošte na adresu:  Trigma d.o.o, Subotička 149a, 78000 Banja Luka

Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani.

Krajnji rok za slanje prijava je trideset dana od dana objavljivanja oglasa.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Izvor: MojPosao.ba

20.07.2021