Poslovi - Oglas za posao

Inženjer u proizvodnji (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski, Njemački

„SAPLAST" Sarajevo , Bosna i Hercegovina: Kompanija koja nudi usluge proizvodnje i ugradnje prozora, vrata i visećih fasada od PVC i ALUMINIJSKIH profila, kao i proizvodnju i ugradnju izolacionog stakla.

Kompanija "SAPLAST" d.o.o. iz Sarajeva prisutna je na tržištu od 1997. godine. Glavno sjedište firme je u Sarajevu , ulica Nikole Šopa 245, a proizvodnja PVC i ALU stolarije Saplast smještena je u Hadžićima, nadomak Sarajeva. Mašine s kojim radimo su visoke CNC tehnologije koje su direktno povezane sa centralnim kompjuterskim sistemima.

Na osnovu ukazane potrebe SAPLAST D.O.O. raspisuje konkurs za prijem na sljedeće radno mjesto:

Inženjer u proizvodnji – 3 izvršioca   m/ž

Uvjeti:

  • VSS - tehničko usmjerenje (dipl. inž. mašinstva, građevinarstva…)
  • Radno iskustvo: najmanje 3 godine na istim i sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, prednost će imati kandidati sa poznavanjem francuskog jezika

  • Opis posla:
  • Sudjelovanje u planiranju i definiranju procesa proizvodnje
  • Organizacija i planiranje procesa proizvodnje i ljudskih resursa u odjelu na temelju radnih naloga
  • Praćenje radnih naloga
  • Usklađivanje ciljeva i rokova procesa u odjelu sa ostalim proizvodnim jedinicama
  • Praćenje rada radnika u odjelu i njihovo ocjenjivanje
  • Sudjelovanje u poslovima razvoja i primjene proizvoda
  • Nadzor procesa proizvodnje
  • Optimiziranje proizvodnog procesa u odjelu
  • Organizacija i usklađivanje procesa proizvodnje, upravljanja zalihama i otpreme gotovih proizvoda
  • Vršenje kontrole rada, proizvodnje i davanje prijedloga za unapređenje tehnološkog procesa
  • Praćenje nesukladnosti u odjelu te provođenje preventivnih i korektivnih mjera
  • Predlaganje mjera za učinkovito korištenje radnika, materijala i strojeva unutar odjela
  • Predlaganje mjera u cilju unapređenja kvalitete proizvoda

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Upravljačke i organizacijske sposobnosti
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Odgovornu, izazovnu i visoko pozicioniranu funkciju u organizacijskom sistemu koji se kontinuirano razvija i napreduje;
  • Posao u stabilnoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu;
  • Odlične uslove rada;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja;
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unapredite svoja profesionalna znanja i kompetencije.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produživanja na neodređeno vrijeme

Mjesto rada : Sarajevo

Prijave sa CV i motivacionim pismom dostaviti osobno na adresu Nikole Šopa 245, Stup Ilidža 71210 BiH, putem maila amar@saplast.ba

Izvor: MojPosao.ba

01.06.2021