Poslovi - Oglas za posao

Električar

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: SR Njemačka
Broj pozicija 30
Jezici:

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

Zbog proširenja poslova u Njemačkoj objavljuje

oglas za poslove električara na neodređeno vrijeme

Stručna sprema: ELEKTRO SMJERA

Veći broj izvršilaca

Uslovi za radno mjesto:

OPŠTI USLOVI

  • da je državljanin BiH
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak
  • da posjeduje važeći pasoš

POSEBNI USLOVI

  • poželjno radno iskustvo i samostalan rad na traženim poslovima
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta

Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad svih vrsta elektroinstalaterskih radova JAKE ILI SLABE STRUJE na gradilištima u Njemačkoj.

  • elektroinstalacije u industriji, poslovnim prostorima, zgradama
  • priprema zidova za polaganje kablova
  • polaganje kablova
  • montaža trasa za kablove
  • fina montaža rasvjete, prekidača, utičnica, sistema za vatrodojavu, interfon i videonadzor
  • montiranje razvodnih ormara te spajanje istih

Ostale napomene

Kandidati koji budu primljeni sa radom u Njemačkoj će početi u maju ili junu 2021 godine.

Prijave sa biografijom poslati na email administracija@abmservis.ba

Za sve radnike smještaj i prevoz su obezbjeđeni kao i troškovi dobijanja vize.

Za eventualna pitanja možete pozvati broj 061/763-173 ili 032/202-280 svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba

Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.

Izvor: MojPosao.ba

22.04.2021