Poslovi - Oglas za posao

Specijalista za HR adminstraciju (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Pravo, Ekonomija
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

G-Petrol d.o.o. Sarajevo, Bosna i Hercegovina, pripada jednoj od najvećih energetskih kompanija u jugoistočnoj Evropi, NIS Gazprom Neft grupaciji. Naš tim u Bosni i Hercegovini broji preko 500 talentovanih, stručnih i vrijednih ljudi. Radoznali smo i otvoreni za inovacije, svježinu i energiju koju u naš tim unosi svaki novi pojedinac.

Ukoliko želite da svoju karijeru razvijate sa nama i steknete nova iskustva, te dobro tumačite i poznajete radno-pravni okvir Federacije BiH,  Republike Srpske i Brčko Distrikta, imate iskustvo u obračunu zarada, iskoristite priliku pred Vama i postanite dio našeg tima!

                                                                                    SPECIJALISTA ZA HR ADMINISTRACIJU

OPIS POSLA (RADNOG MJESTA)

  • Administrativno podržava proces zasnivanja, promjene i prekida radnog odnosa, koristeći elektronske sisteme Poreske uprave FBiH i RS;
  • Vodi evidenciju svih matičnih podataka o zaposlenim koristeći softverske alate kompanije, SAP i interni program za obračun zarada;
  • Priprema ugovore, rješenja, odluke i druge akte koji se smatraju opštim aktima u skladu sa njihovom prirodom u oblasti radnih odnosa FBiH, RS i BD;
  • Vrši pripremu i obračun zarada zaposlenih na poslovnim jedinicama FBiH, RS i BD;
  • Kreira mjesečne, statističke i ad-hoc HR izvještaje;
  • Prati i primenjuje pravne propise iz oblasti radnih odnosa FBiH, RS i BD, te prilagođava standarde, pravilnike i procedure u oblasti HR-a;
  • Vodi računa o izvršenju pravosnažnih sudskih odluka i odluka izdatih od strane inspekcijskih organa u oblasti radnih odnosa;
  • Pruža zaposlenima podršku i savjete u vezi sa radnim odnosom (pod supervizijom nadređenog rukovodioca);
  • Odgovara za tajnost podataka, aktivno radi na načinima za obezbjeđivanje i održavanje poverljivosti podataka o zaposlenima.

POTREBNI USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • VII stepen stručne spreme
  • Svi fakulteti (poželjno ekonomski ili pravni fakultet)
  • Minimum 1 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa
  • Poželjno poznavanje rada u SAP-u ili nekom drugom ERP-u
  • Poznavanje engleskog jezika

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da se prijavite i da svoj CV pošaljete na adresu bih.gazprom-cv@nis.eu

Vrsta ugovora o radu: Ugovor o radu na određeno vrijeme zbog zamjene privremeno odsutnog radnika

Izvor: MojPosao.ba

13.04.2021