Poslovi - Oglas za posao

Specijalist za upravljanje ljudskim potencijalima (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Živinice
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

OGLAS  ZA  PRIJEM  RADNIKA

Omega d.o.o. Živinice raspisuje konkurs za radno mjesto:

  1. Specijalista za upravljanje ljudskim potencijalima  – 1 izvršioc

Mjesto rada: Omega doo , Maline bb, Živinice.

OPIS POSLOVA:

  • Priprema i implementacija strategija, ciljeva, politika i programa svih aspekata upravljanja ljudskim potencijalima u cilju ostvarenja poslovnih ciljeva.
  • Odgovornost za sve poslovne aktivnosti vezane za zapošljavanje, obuku i razvoj, upravljanje učinkom, odnose sa zaposlenima, nagrađivanje i internu komunikaciju.
  • Kreiranje programa i aktivnosti izgradnje imidža poželjnog poslodavca.
  • Strateško i operativno vođenje procesa zapošljavanja.
  • Kreiranje i odgovornost za efektivno sprovođenje on boarding aktivnosti za nove zaposlenike.
  • Priprema i implementacija godišnjeg plana edukacije u skladu sa razvojnim potrebama i budžetom.
  • Razvoj i monitoring segmenta kompenzacija i benefita.
  • Razvoj i implementacija sistema upravljanja učinkom.
  • Priprema i sprovođenje anketa o angažovanosti zaposlenika.
  • Priprema i implementacija plana interne komunikacije u saradnji sa ostalim organizacijskim jedinicama.
  • Podrška menadžmentu u svim segmentima upravljanja ljudskim potencijalima.
  • Priprema budžeta za HR i redovno izvještavanje.

USLOVI  ZA POZICIJU:

  • VII stepen – VSS, društveni smjer, poželjno dipl. Psiholog
  • Poželjno je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima.
  • Sposobnost organizacije, planiranja i određivanja prioriteta
  • Proaktivnost i samostalnost
  • Visoko razvijene komunikacijske vještine
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Oglas ostaje otvoren od  12.04. do  25.04.2021. godine.

Prijavu sa CV-om slati na e-mail posao@omega.ba

Nepotpune, neblagovremene kao i konkursom nezadovoljavajuće prijave neće biti uzete u razmatranje.

Izvor: MojPosao.ba

13.04.2021