Poslovi - Oglas za posao

Radnica na održavanju čistoće (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Mostar

Boreas d.o.o. Kreševo je članica Stanić Grupe, vodeće grupacije u proizvodnji sokova, distribuciji pića, duhanskih proizvoda i tehničke robe. Boreas je distributer i zastupnik svjetski poznatih brandova iz asortimana pića, Heineken, Karlovačko, Zaječarsko, Krušovice, Laško, Union, Afflingem, Edelweiss kao i proizvoda iz asortimana kompanije Diageo te duhanskih proizvoda kompanije Philip Morris.

Upražnjeno rado mjesto:

  • Radnica na održavanju čistoće

Mjesto rada:

  • Mostar

Broj izvršilaca:

  • 1 izvršilac

Opis posla:

  • Održavanje higijene u poslovnim prostorijama Društva

Traženi uslovi:

  • KV - SSS
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost
  • Temeljitost u radu

Zainteresirani kandidati mogu poslati prijavu putem maila na adresu: posao@stanic-boreas.com ili osobno u prostorijama Poslodavca na adresi: Put za Aluminij bb, Mostar.

Rok za prijavu:

Do 24.03.2021. godine

Izvor: MojPosao.ba

18.03.2021