Poslovi - Oglas za posao

Knjigovođa (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo

Markart d.o.o. Sarajevo bilježi rast i razvoj od svog nastanka do danas. Sa ciljem daljnjeg uspješnog poslovanja, u potrazi smo za novim, ambicioznim kadrom koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju naših ciljeva.

Tražimo kvalifikovane, iskusne, komunikativne i dinamične osobe za rad na radnom mjestu:

                                                                                                    KNJIGOVOĐA    (m/ž)

Opis radnog mjesta - ključne odgovornosti:

  • Prati i primjenjuje zakonske propise iz oblasti svog radnog mjesta,
  • Vrši knjiženje svih ulaznih i izlaznih faktura,
  • Obračun plaća i drugih primanja zaposlenih,
  • Obračun PDV-a,
  • Plaćanje internet bankarstvom,
  • Knjiženje izvoda iz banaka,
  • Arhivira proknjiženu dokumentaciju i popunjava statističke izvještaje,
  • Održava kontakt i koordinaciju sa klijentima, bankama, revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama.

Vrsta posla: Radni odnos na  neodređeno vrijeme.

Potrebni uslovi za obavljanje radnih mjesta:

  • SSS ili VSS ( ekonomija, računovodstvo, finansije i sl.),
  • Minimalno 2 do 5 godina radnog iskustva u računovodstvu,
  • Poznavanje zakonske regulative, poreskih i računovodstvenih propisa i njihovo kontinuirano praćenje,
  • Poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda,
  • Iskustvo u korištenju računarskih programa MS Office i nekih od specijaliziranih računovodstvenih programa (Pantheon, SAP, Navision),
  • Želja za osobnim usavršavanjem,
  • Odgovornost i preciznost u radu, temeljitost, dosljednost, sistematičnost i profesionalan pristup zadacima.

Prijave dostaviti na e-mail adresu: prijavazaposao@markart.co.ba

Izvor: MojPosao.ba

03.03.2021