Poslovi - Oglas za posao

Prodajni predstavnik za laboratorijsku opremu (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Biosistemi d.o.o. Sarajevo

Opis posla

Prezentacija i prodaja laboratorijske opreme za humanu dijagnostiku, biohemiju i molekularnu biologiju renomiranih proizvođača.

Svakodnevni zadaci prodajnog predstavnika uključuju komunikaciju i posjete postojećim kupcima, proširivanje baze pronalaskom novih klijenata, aktivnu prodaju na terenu u svrhu ostvarivanja ciljeva i povećanja prodaje, aktivnu suradnju sa prodajnom podrškom i logistikom, sudjelovanje na edukacijama, stručnim skupovima i kongresima.

Odgovornosti:

  •  realizacija i unapređenje prodaje
  •  ostvarenje postavljenih tromjesečnih i godišnjih prodajnih planova
  •  svakodnevna komunikacija i korespondencija sa kupcima
  •  pretraživanje i stjecanje novih kupaca
  •  organizacija i sudjelovanje na kongresima i edukacijama

Uvjeti

  •  stručna sprema: VSS biološkog ili medicinskog usmjerenja (medicinska biokemija, farmacija, medicina, molekularna biologija,     biotehnologija i srodna usmjerenja)
  •  prednost imaju kandidati s iskustvom, ali nije uvjet
  •  jezici: engleski (aktivno u govoru i pismu)
  •  vozačka dozvola: obavezno kategorija B

Osoba treba imati izvrsne komunikacijske, analitičke i organizacijske sposobnosti, spremnost na putovanja i preuzeti odgovornost u izvršavanju zadataka.

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Šta nudimo

  •  stimulativna primanja
  •  rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
  •  ugodnu radnu atmosferu
  •  službeni automobil, mobitel, prijenosno računalo

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijave slati putem maila: harun.ganic@biosistemigrupa.com i minela.biber@biosistemigrupa.com

Izvor: MojPosao.ba

03.03.2021