Poslovi - Oglas za posao

Samostalni referent za obračun i izradu AL stolarije

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Zenica

Preduzeće Prima-Commerce  d.o.o Zenica, koje se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom PVC i AL stolarije zbog ukazane potrebe i obima proizvodnje,  raspisuje oglas za prijem u radni odnos za radno mjesto

1.  SAMOSTALNI REFERENT ZA OBRAČUN I IZRADU AL STOLARIJE (jedan izvršilac).

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa kupcima i izrada ponuda
  • Razrada naloga i priprema crteža za proizvodnju
  • Materijalizacija i optimizacija radnih naloga
  • Priprema i razrada tenderske dokumentacije
  • Praćenje kompletnog procesa proizvodnje al sistema,od nabavke repromaterijala do izrade gotovog proizvoda
  • Projektovanje i nadzor fasadnih sistema(SCHUCO) za tržište EU

 Uslovi:

  • VSS Mašinski inžinjer VII stepen(nije obavezno)
  • Poznavanje al sistema(FEAL,SCHUCO) obavezno
  • Radno iskustvo OBAVEZNO na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (programi za obračun i izradu AL i PVC stolarije: ORGADATA,KLAES,  AUTOCAD, SOLIDWORKS, )
  • Komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

Od Vas očekujemo:

  • profesionalnost,ozbiljnost i korektnost u poslu
  • sklonost timskom radu
  • entuzijazam,kreativnost i sklonost ka ostvarenju zadanih ciljeva
  • samostalnost i snalažljivost
  • etika i iskrenost
  • lojalnost poslodavcu

Nudimo Vam :

  • posao u stabilnoj kompaniji
  • odlične uslove rada
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produžavanja na neodređeno vrijeme
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Zainteresirani kandidati trebaju se javiti lično u sjedištu firme ( Čifluk do broja 3-Poslovna zona Pečuj) u terminu od 08:00 do 17:00 sati (uz prethodnu najavu  na br.tel. 032 457 412).

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Izvor: MojPosao.ba

04.02.2021