Poslovi - Oglas za posao

Ekspert koordinator za logistiku i snabdijevanje (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

G-Petrol d.o.o. Sarajevo, Bosna i Hercegovina, pripada jednoj od najvećih energetskih kompanija u jugoistočnoj Evropi, NIS Gazprom Neft grupaciji. Naš tim u Bosni i Hercegovini broji preko 500 talentovanih, stručnih i vrijednih ljudi. Radoznali smo i otvoreni za inovacije, svježinu i energiju koju u naš tim unosi svaki novi pojedinac.

Ponosni smo što naša Kompanija promoviše zaposlene koji teže ka stalnom unapređivanju znanja i vještina. Povod za oglas „Ekspert koordinator za logistiku i snabdijevanje“ je unapređenje naše kolegice u Sektoru za veleprodaju i logistiku, čime pomenuta pozicija postaje izvrsna prilika za Vaše zaposlenje.

Ukoliko želite da svoju karijeru razvijate sa nama i steknete nova iskustva u oblasti logistike i snabdijevanja, pozivamo Vas da se prijavite na konkurs.

EKSPERT KOORDINATOR ZA LOGISTIKU I SNABDIJEVANJE

OPIS POSLA (RADNOG MJESTA)

  • Koordinira poslovima i aktivnostima vezanim za nabavku i distribuciju naftnih derivata;
  • Prati ispunjenje operativnih planova prijema i otpreme naftnih derivata;
  • Prati zahtjeve tržišta i učestvuje u planiranju aktivnosti vezanih za unapređenje procesa snabdijevanja;
  • Izrađuje sedmične, mjesečne i godišnje operativne planove i učestvuje u izradi biznis planova;
  • Izrađuje Pravilnike, Uputstva i Sporazume vezane za logistiku i prijem robe na benzinskim stanicama i skladištima;
  • Organizuje, rukovodi i kontroliše kvalitet procesa transporta i skladištenja nafte i naftnih derivata u skladu sa zakonskom legislativom u BiH;
  • Realizuje i kontroliše sprovođenje zaključenih Ugovora sa svim dobavljačima/kupcima koji se tiču robe vodeći računa o cijenama i kvalitetu robe.

POTREBNI USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u oblasti logistike i snabdijevanja;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje rada u SAP-u ili nekom drugom ERP-u;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da svoj CV pošaljete na adresu bih.gazprom-cv@nis.eu

Lokacija: Sarajevo

Broj pozicija: 1

Vrsta ugovora o radu: Ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Izvor: MojPosao.ba

19.01.2021