Poslovi - Oglas za posao

Ekspert koordinator za finansijsku kontrolu (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

G-Petrol d.o.o. Sarajevo, Bosna i Hercegovina, pripada jednoj od najvećih energetskih kompanija u jugoistočnoj Evropi, NIS Gazprom Neft grupaciji. Naš tim u Bosni i Hercegovini broji preko 500 talentovanih, stručnih i vrijednih ljudi. Radoznali smo i otvoreni za inovacije, svježinu i energiju koju u naš tim unosi svaki novi pojedinac. Pridužite nam se!

Ponosni smo što naša Kompanija promoviše zaposlene koji teže ka stalnom unapređivanju znanja i vještina. Povod za oglas „Ekspert koordinatora za finansijsku kontrolu“ je unapređenje naše kolegice u Sektoru za finansije, ekonomiku, planiranje i računovodstvo, čime pomenuta pozicija postaje izvrsna prilika za Vaše zaposlenje. Zato ukoliko želite da svoju karijeru razvijate sa nama i steknete nova iskustva u oblasti finansijske kontrole, pozivamo Vas da se prijavite  na konkurs.

EKSPERT KOORDINATOR ZA FINANSIJSKU KONTROLU

OPIS POSLA (RADNOG MJESTA)

  • Ogranizacija procesa redovnih i vandrednih popisa u Društvu;
  • Pripremanje i usaglašavanje interniha akata u oblasti finansijske kontrole;
  • Pripremanje sedmičnih izvještaja o stanju, fakturisanju i naplati potraživanja;
  • Pripremanje mjesečnih i godišnjih izvještaja o starosnoj strukturi potraživanja;
  • Kontrola i praćenje kreditnih limita kupaca;
  • Kontrola popisa imovine i obaveza sa odgovornim nosiocima popisa;
  • Podrška pri izradi računovodstvenih izvještaja i poreskih obrazaca;
  • Kontrola knjiženja u glavnoj knjizi;
  • Saradnja sa eksternom i internom revizijom;

POTREBNI USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • VII stepen stručne spreme
  • Najmanje 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poželjno poznavanje rada u SAP-u
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno posjedovanje certifikata za samostalnog računovođu

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da svoj CV pošaljete na adresu bih.gazprom-cv@nis.eu sa naznakom za koju poziciju aplicirate.

Izvor: MojPosao.ba

01.12.2020