Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inženjer građevine/građevinski tehničar

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo

Firma „GP GRADNJA“ d.o.o. Sarajevo, društvo za projektovanje, inžinjering, izgradnju, trgovinu i usluge zbog ukazane potrebe objavljuje oglas za prijem u radni odnos

  1. Diplomirani inžinjer građevine/građevinski tehničar – 1 izvršilac

Uslovi:

  • VSS/SSS
  • Radno iskustvo u struci minimalno 3 godine
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCad)
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Položen stručni ispit (poželjno ali nije uslov)
  • Sposobnost za timski rad, fleksibilnost, spremnost na terenski rad, odgovornost i pouzdanost.

Opis poslova:

  • Organizacija i vođenje gradilišta i projekta
  • Organizacija radnih zadataka osoblja i mehanizacije
  • Izrada ponuda i obračuna
  • Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, izrada situacija i slično).

Prijave na oglas slati putem pošte na adresu:

„GP GRADNJA“ d.o.o. Sarajevo

Bare kod Stupa 62

71210 Ilidža

sa naznakom „Prijava na konkurs – ne otvarati“

Sve ostale informacije možete dobiti putem kontakt telefona: 061 486 966.

Neblagovremene prijave i prijave kandidata koji ne ispunjavaju potrebne uslove neće biti uzete u razmatranje.

Izvor: MojPosao.ba

09.11.2020