Poslovi - Oglas za posao

Kreditni/a analitičar/ka

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bijeljina

MI-BOSPO je vodeća mikrofinansijska organizacija za pružanje finansijskih usluga ženama.

Pružamo vrhunske finansijske usluge klijentima, posebno ženama jer vjerujemo da je osnažena žena stub porodice i društva. Kao društveno odgovorna organizacija podstičemo poduzetništvo, smanjujemo nezaposlenost, doprinosimo razvoju društvene zajednice i zaštiti okoliša.

Budite dio uspješnog MI-BOSPO tima i prijavite se na

O G L A S

za prijem u radni odnos na radno mjesto

Kreditni/a analitičar/ka, jedan/na (1) izvršilac/teljica.

Mjesto rada:  Bijeljina

Opis posla:

Identifikuje dobre klijente/ice i vrši promociju MI-BOSPO proizvoda, odrađuje korake obrade kredita prema kreditnim politikama, osigurava povratak klijenata/ica.

Nudimo:

  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Stimulativna primanja
  • Stalne edukacije i usavršavanje u toku Vaše karijere u MKF MI-BOSPO
  • Mogućnost napredovanja

Uslovi za prijavu:

  • SSS, VŠS, VSS, ekonomskog  smjera
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računaru Word i Excel
  • spremnost za rad na terenu

Lične kvalitete: izražena komunikativnost, transparentnost, sposobnost pregovaranja.

Radni odnos se zaključuje na određeno vrijeme, do povratka radnice sa porodiljskog odsustva.

Probni rad je u trajanju od tri (3) mjeseca.

Zainteresovani?

Radujemo se Vašoj prijavi putem:

Uz obrazac Prijave za  zaposlenje obavezno je dostaviti i Motivaciono pismo.

Više informacija o Oglasu možete dobiti na broj telefona 035 275-333.

Krajnji rok za prijavu je 26.10.2020. godine.

Ukoliko ispunjavate uslove tražene u Oglasu bićete kontaktirani u veoma kratkom roku.

Izvor: MojPosao.ba

07.10.2020