Poslovi - Oglas za posao

Vozač teretnog vozila

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

Tražite posao?

AIDA COMMERCE D.O.O u cilju jačanja tima poziva Vas da se prijavite na poziciju:

Opis posla:

  • Upravlja vozilo i brine o održavanju, opremi i čistoći;
  • Osigurava tehničku ispravnost vozila propisanu Pravilnikom;
  • Obavlja poslove utovara, istovara robe i brine o preuzetoj robi.

Uslovi:

  • Diploma o završenoj SSS;
  • Radno iskustvo u vožnji teretnih vozila minimalno 2 godine;
  • Položen državni ispit;
  • Posjedovanje tahograf kartice;
  • Preporuka poslodavca obavezna;
  • Obavezna vozačka dozvola B,C i C1 kategorije;
  • Pouzdanost i odgovornost.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj rastućoj kompaniji;
  • Radni odnos i stimulativna primanja;
  • Obučavanje i uvođenje u proces rada;
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje.

KONTAKTIRAJTE: 033-638-467

Izvor: MojPosao.ba

22.09.2020