Poslovi - Oglas za posao

Referent za računovodstveno-finansijske poslove (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Bijeljina

ZU Vivamedic, dio grupacije  ZU Moja apoteka u svrhu jačanja svog tima, želi zaposliti odgovornu, inicijativnu, angažovanu osobu spremnu na ostvarenje rezultata na mjesto:

Opis poslova:

  • Provođenje aktivnosti u oblasti finanasija (kontinuirano praćenje novčanih tokova, izvještavanje o ukupnim i dospjelim obavezama i potraživanjima)
  • Finansijsko i robno knjigovodstvo
  • Knjiženja (fakture, popusti, RUC, nivelacije…)
  • Analiza i planiranje poslovanja Ustanove na mjesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou

Potrebni uslovi:

  • VSS-Ekonomski fakultet
  • 3 godine iskustva (poželjno na rukovodećim mjestima)
  • Licencirani računovođa (nije isključujući uslov)

Nudimo:

  • Izazovan i dinamičan posao
  • Priliku za lično I profesionalno usavršavanje
  • Rad u sistemu sa uređenom organizacijom i procesima rada

Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati u pisanoj formi (kratak CV sa opisom poslova koje su radili, fotokopija diplome o završenom Ekonomskom fakultetu I licence ukoliko je posjeduju. Poželjna je I preporuka prethodnog poslodavca) na adresu:

ZU VIVAMEDIC

Kneginje Milice 12

 76300 Bijeljina

Konkurs je otvoren 10 dana od dana objavljivanja.

Kandidati će imati intervju I pismenu provjeru praktičnog znanja iz robnog knjigovodstva.

Sve dodatne informacije vezane za konkurs se mogu dobiti, radnim danom (u toku trajanja konkursa) od 12-15h na br. Tel.: 065 903 283

Izvor: MojPosao.ba

28.07.2020