Poslovi - Oglas za posao

Projekt menadžer (ž/m)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Tešanj
Jezici:

Opis poslova:

  • razrada projekata sa projektnim timom;
  • definisanje i organizacija resursa na svim projektima;
  • učestvovanje u planiranju proizvodnje;
  • kontrola izvršenja projekata (plan – ostvarenje) i analiza;
  • podrška u procesu proizvodnje pri izradi projekata;
  • komunikacija sa kupcem;
  • vođenje, planiranje i realizacija tekućih projekata organizacije,
  • stvaranje novih ideja i pristupa, istraživanje i predlaganje najboljih praksi za efikasnije načine rada.

Potrebni uslovi:

  • VSS tehničkog smjera;
  • Minimum 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poznavanje rada na računaru: Autocad, Microsoft office...;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, konverzacijska i pismena komunikacija;
  • Referent lista radnog iskustva

Prijavu na oglas možete izvršiti putem:

  • direktno na email adresu info@bme.ba
  • pošte ili lično na adresu (radnim danom od 07 - 16h): BME doo Tešanj, Kraševo bb, 74266 Tešanjka

Izvor: MojPosao.ba

25.06.2020