Poslovi - Oglas za posao

Dormeo spavalica (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo

Dormeo brend je globalno prepoznatljiv brend u području spavanja, te predstavljaja sinonim za kvalitetan san. Dormeo priča je naša zajednička priča koju pišemo punih 17 godina. To je priča o dobrom noćnom snu koju priča preko 8 miliona zadovoljnih korisnika iz više od 40 zemalja širom svijeta.

Sve je počelo 2002. kada je Dormeo lansirao svoj prvi madrac od pjene, koji je predstavio svojim prvim kupcima preko TV ekrana. Njegova vrhunska kvaliteta, izvrsni materijali, a posebno zadovoljni kupaci ohrabrili su nas da tako nastavimo, te da se još više fokusiramo na razvoj novih materijala, njihovu kombinaciju, inovacije i nove načine kojima ćemo pomoći ljudima da se svakog dana dobro naspavaju.

U čast proslave Svjetskog dana spavanja (13. mart 2020. godine) u potrazi smo za:

DORMEO SPAVALICAMA (m/ž)

Opis posla:

Odabrani kandidati će za 4 sata spavanja zaraditi 500 KM na Svjetski dan spavanja, 13.3.2020. Kandidate čeka nezaboravno iskustvo spavanja na odabranoj lokaciji u udobnosti vrhunskih Dormeo madraca, jastuka i jorgana. Očekujemo detaljan izvještaj o proizvodima i iskustvu spavanja. Sam posao će se odvijati u dinamičnom okruženju punom izazova za spavača i bučnom okruženju, uz punu podršku i smjernice od Dormeo stručnjaka iz oblasti spavanja.

Da li ste spremni za  izazov? Molimo da aplicirate za ovu poziciju najkasnije do 6.3. 2020. godine na www.spavalica.ba

Za više detalja o Dormeo poslu iz snova, pogledajte video https://www.youtube.com/watch?v=yzOySJ7mypw

Ključne obaveze

  • 4 sata spavanja na odabranoj Dormeo lokaciji
  • Uloga Ambasadora Dormeo branda i pomoć u podizanju svijesti o važnosti spavanja
  • Izvještaj o iskustvu spavanja
  • Ideje za moguća poboljšanja

Zarada:

500 KM

Tražene vještine i iskustvo:

  • Minimalno 18 godina iskustva u spavanju
  • Strastven i pozitivan stav prema spavanju
  • Dobre vještine spavanja, sa sposobnošću da zaspite i ostanete u snu sa ili bez podrške
  • Sposobnost spavanja u bilo kojem položaju – na leđima, stomaku ili boku
  • Spoobnost spavanja bez obzira na doba dana ili noći
  • Sposobnost da osjetite teksturu, oblik, mekoću ili tvrdoću materijala dizajniranih da vam pomognu da spavate bolje

Šta nudimo:

  • Interesantno, izazovno i stimulativno iskustvo
  • Odličnu i blagovremenu isplatu
  • Pozitivnu, inspirativnu i ugodnu radnu atmosferu
  • Rad u svojstvu člana mladog I dinamičnog tima u relaksiranom i zabavnom okruženju
  • Šansa da učite od naših profesionalaca koji su strastveno posvećeni obezbjeđenju dobrog noćnog sna
  • Malo medijske pažnje

Izvor: Posao.ba

19.02.2020