Poslovi - Oglas za posao

Inženjer građevinarstva (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Jajce
Broj pozicija 4
Jezici: Engleski

Metaling d.o.o. Jajce – društvo za proizvodnju i montažu metalnih konstrukcija dana 12.02.2020. godine raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na sljedeće pozicije:

Inženjer građevinarstva – 4 izvršioca

Uvjeti:

  • VŠS-VSS – fakultet građevinarstva ili strojarstva;
  • 2 godine radnog iskustva na poslovima proizvodnje metalnih konstrukcija;
  • Napredno znanje rada na računalu;
  • Napredno znanje programskog paketa za  izradu crteža metalnih konstrukcija;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Efikasnost, samostalnost i odgovornost u radu;

Kratak opis poslova:

  • Rad na izradi pripremne tehničke dokumentacije za objekte niskogradnje i visokogradnje;
  • Praćenje projekata u proizvodnji;
  • Kontrola kvalitete;
  • Vođenje građevinskih projekata;
  • Nabava materijala i izračun proračuna potrošnje materijala;
  • Izrada nacrta, kalkulacija, troškovnika i analiza cijena;
  • Vršenje kontrole projektne dokumentacije koja se koristi pri izvođenju radova;

Napomena:

  • Plaća, službeni automobil i uvjeti stanovanja -  u dogovoru s poslodavcem;

Kontakt za prijave i sve dodatne informacije:

Telefon: 030/656-599

E-mail: info@metaling-jajce.com

Pon-pet: 08:00-16:00h

Izvor: Posao.ba

13.02.2020