Poslovi - Oglas za posao

Voditelj odjela građevinskog materijala (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

„ADAZAL“ d.o.o. Sarajevo

Ul. Aleja Bosne Srebrene br. 201

71000 Sarajevo

Sarajevo, 11.02.2020.g.

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

VODITELJ ODJELA GRAĐEVINSKOG MATERIJALA (m/ž)

"ADAZAL" Društvo sa ograničenom odgovornošću za trgovinu, izvoz-uvoz, građevinarstvo i usluge Sarajevo zbog povećanja obima i dodatnog unapređenja poslovanja prima u radni odnos izvršioca na poziciju „Voditelj Odjela građevinskog materijala“.

Opis posla:

  • Poznavanje asortimana građevinskog materijala
  • Vodi svu potrebnu dokumentaciju za stanje robe na Odjelu
  • Obavlja analizu tržišta u potrazi za novim kupcima
  • Kontaktira sa kupcima i poslovnim partnerima vezano za prodaju i nabavku robe
  • Prodajne vještine: glavni cilj unaprijeđenje prodaje i stvaranje ugodnog prodajnog mjesta za kupce
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 5 godina na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanja informacionih tehnologija (Microsoft Office, Internet itd.)
  • Izražene sposobnosti rukovođenja i socijalne interakcije
  • Dobre organizacione sposobnosti i rad pod pritiskom
  • Samostalnost, odgovornost, inicijativa
  • Fleksibilnost i sposobnost rada u dinamičnom okruženju

Aplikacije za posao slati u formi CV-a u roku od 30 dana od dana objavljivanja oglasa.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor za posao.

Prijavi se putem pošte na adresu Aleja Bosne Srebrene 201, 71 000 Sarajevo.

Izvor: Posao.ba

12.02.2020