Poslovi - Oglas za posao

Voditelj trgovačkog centra (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

„ADAZAL“ d.o.o. Sarajevo

Ul. Aleja Bosne Srebrene br. 201

71000 Sarajevo

Sarajevo, 11.02.2020.g.

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

VODITELJ TRGOVAČKOG CENTRA (m/ž)

"ADAZAL" Društvo sa ograničenom odgovornošću za trgovinu, izvoz-uvoz, građevinarstvo i usluge Sarajevo zbog povećanja obima i dodatnog unapređenja poslovanja prima u radni odnos izvršioca na poziciju „Voditelj trgovačkog centra“.

Opis posla:

  • Uspostavljanje kvalitete i održavanje odnosa sa poslovnim partnerima
  • Realizacija strategije trgovačkog centra s ciljem ostvarivanja zacrtanih rezultata
  • Unapređenje prodaje u skladu sa usvojenim godišnjim planovima
  • Planiranje, organizacija i nadgledanje rada maloprodaja;
  • Usmjeravanje i koordinacija rada;
  • Nadgledanje i održavanje visokog nivoa produktivnosti rada maloprodaja;
  • Određivanje dnevnih zaduženja radnika u maloprodajama;
  • Detaljno poznavanje dužnosti i obaveze radnika u maloprodajama, kao i vođenje računa da se te dužnosti obavljaju pravovremeno i u skladu sa pravilima i procedurama
  • Kontaktira sa kupcima i poslovnim partnerima vezano za prodaju i nabavku robe
  • Izvještavanje direktora društva

Uslovi:

  • VSS (preferiano u oblasti ekonomije i marketinga)
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 5 godina na istim ili sličnim pozicijama (rad na mjestu voditelja je prednost)
  • Poznavanje poslovne ekonomije i relevantnog zakonodavstva
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanja informacionih tehnologija (Microsoft Office, Internet itd.)
  • Izražene sposobnosti rukovođenja i socijalne interakcije
  • Sposobnost rješavanja problema i proaktivnog djelovanja
  • Dobre organizacione sposobnosti i rad pod pritiskom
  • Fleksibilnost i sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Komunikativnost, prodornost, organizovanost i spremnost za timski rad
  • Vozačka dozvola B-kategorije

Aplikacije za posao slati u formi CV-a u roku od 30 dana od dana objavljivanja oglasa.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor za posao.

Prijavi se putem pošte na adresu Aleja Bosne Srebrene 201, 71 000 Sarajevo.

Izvor: Posao.ba

12.02.2020