Poslovi - Oglas za posao

Administrator u skladištu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Tuzla
Jezici:

Zvijezda d.o.o. Sarajevo

Rajlovačka b.b. Sarajevo-

Rdc 03 Tuzla, Plane b.b. Tuzla

Sarajevo, 09.01.2020. godine.

Na osnovu člana 12 Pravilnika o radu Zvijezde d.o.o. Sarajevo  i Odluke broj: 64/20  od 07.01.2020. godine ovjavljuje se

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME

Za popunu radnog mjesta:

Administrator u skladištu: 1 izvršioc

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 3 (tri ) mjeseca.

Opis posla:

  • Odgovara za dosljednu primjenu i poštivanje zakonskih propisa koji tretiraju predmetnu oblast i izradu poslovne dokumentacije u skladu sa istim
  • Obavlja administrativne poslove u RDC-u
  • Krerira ulazno/izlaznu poslovnu dokumentaciju po definiranim procedurama
  • Odgovara za vjerodostojnost i ažurnost podataka na kreiranim dokumentima
  • Naplaćuje robu po gotovinskim računima uz kontrolu cijena
  • Odrađuje novčanu i drugu dokumentaciju u vezi sa blagajnom i predajom utroška, odgovara za njenu ispravnost te usklađuje sa zakonskim procedurama
  • Odgovara za tačnost, ovjeru, ažuriranje i arhiviranje gotovinskih faktura
  • Odgovara za sve eventualno nastale manjkove u novcu i robi na blagajni
  • Obračunava i odgovara za tačnost knjižnih odobrenja i mjesečnih boniteta spram kupaca
  • Kontinuirano ovjerava, ažurira i arhivira poslovnu dokumentaciju
  • Obrađuje i arhivira svu dokumentaciju vezanu za uzorkovane artikle
  • Izrađuje reklamacijske zapisnike i odgovara za ažurnost, tačnost i arhiviranje istih
  • Vodi evidenciju dnevne prisutnosti uposlenika na poslu
  • Kontinuirano dostavlja svu potrebnu poslovnu dokumentaciju Upravi društva
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Od Vas očekujemo:

  • III - V stepen stručne spreme
  • 6 mjeseci radnog iskustva
  • izražene analitičke sposobnosti
  • poznavanje rada na računaru

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata:

  • Kratka biografija
  • Eventualnu preporuku prethodnog poslodavca

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa  možete dostaviti lično u RDC 03 Tuzla,Plane b.b. (svakim radnim danom od 08 – 15 h), ili  putem pošte  na adresu Ul.Rajlovačka b.b. Sarajevo. Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 035/808-515, 033/754-141.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

11.01.2020