Poslovi - Oglas za posao

Aranžer/Dekorater u službi Marketinga (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bihać

Izbor d.o.o. Bihać - objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeću poziciju:

Aranžer/Dekorater u službi Marketinga – 1 izvršilac

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • mjesto stanovanja: US kanton
  • radno iskustvo nije neophodno
  • preciznost i kreativnost
  • vozačka dozvola „B“ kategorije
  • izražene komunikativne sposobnosti

Opis posla:

  • Promocija i rad sa dekorativnom kozmetikom
  • Organizovanje promocija, kampanja i ostalih događaja vezano za unaprijeđenje prodaje kozmetike i ostalih artikala
  • Dekorisanje unutrašnjeg i vanjskog dijela prodavnica - izloga

Nudimo:

  • stimulativna i redovna primanja
  • redovna uplata svih obaveza na mjesečnom nivou
  • napredovanje u karijeri i nagrade prema rezultatima
  • rad u ugodnoj atmosferi

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV mogu slati na broj telefona: 037 318 569 (zvati svakim radnim danom osim nedjelje od 8-15h)

Izvor: Posao.ba

12.12.2019