Poslovi - Oglas za posao

Referent u službi računovodstva – ekonomista (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bihać

Izbor d.o.o, Cazin-PJ Bihać- objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeće pozicije:

Referent u službi računovodstva – ekonomista – 1 izvršilac

Uvjeti:

  • VSS-Ekonomske struke (poželjno računovodstveni smjer)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost u obavljanju radnih zadataka, dobre organizacijske, komunikacijske sposobnosti, kreativnost, spremnost na timski rad.
  • Radno iskustvo nije neophodno

Opis poslova:

  • Vođenje knjigovodstvene evidencije
  • Rad na drugim računovodstvenim poslovima

Nudimo Vam:

  • stimulativna i redovna mjesečna primanja;
  • plaćanje prema ostvarnim rezultatima;
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima;
  • rad u mladom i stručnom timu;
  • aktivno učešće u razvoju firme.

Molimo da se na oglas prijavljuju samo ozbiljne i zainteresovane osobe. Sa odabranim kandidatima ćemo obaviti informativni razgovor.

Oglas ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja. Zainteresovani kandidati mogu se javiti na broj telefona: 037/318-569

Izvor: Posao.ba

25.10.2019