Poslovi - Oglas za posao

Inženjer za zaštitu na radu i zaštitu od požara (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Mrkonjić Grad

“R-S Silicon d.o.o. Mrkonjić Grad“, postrojenje za proizvodnju silicijum metala, raspisuje

OGLAS

za prijem na radno mjesto inženjer za zaštitu na radu i zaštitu od požara – 1 izvršilac

Uslovi:

  • VSS,
  • najmanje dvije godine radnog iskustva na poslovima ZNR i ZOP u industrijskim postrojenjima,
  • poznavanje rada na računaru,
  • poznavanje zakona i zakonskih propisa iz oblasti ZNR i ZOP,
  • posjedovanje licence o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova ZNR i ZOP, izdate od nadležnog organa,
  • poželjno poznavanje engleskog jezika.

Opis poslova iz oblasti ZNR:

  • sprovođenje i kontrola poštovanja internih pravila, procedura, obaveza i uputstava, a sve u skladu sa Aktom o procjeni rizika na radnom mjestu i u radnoj sredini,
  • obučavanje radnika za bezbjedan i zdrav rad na radnom mjestu,
  • vođenje zakonom propisanih obrazaca iz oblasti ZNR,
  • praćenje upotrebnih dozvola radnih mašina i sredstava za rad,
  • davanje mjera za poboljšanje.

Opis poslova iz oblasti ZOP:

  • izrađivanje planova i internih akata, učestvovanje u ispitivanjima stabilnih sistema za dojavu i gašenje požara i sistema za dojavu prisutnosti zapaljivih gasova i para,
  • održavanje hidranata, PP aparata i drugih sistema za gašenje vatre,
  • planiranje obuke i obučavanje radnika iz svih segmenata ZOP,
  • sprovođenje zakonom propisanih obaveza ZOP,

Uz prijavu na oglas kandidati su dužni dostaviti:

  • kraću biografiju,
  • kopiju/sken diplome,
  • kopiju/sken licence o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova ZNR i ZOP.

Prijave slati putem  pošte na adresu:

''R-S Silicon'' d.o.o. Mrkonjić Grad

Bjelajce bb

70 260 Mrkonjić Grad

www.rssilicon.com

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Izvor: Posao.ba

21.09.2019