Poslovi - Oglas za posao

Bravar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Velika Kladuša
Broj pozicija 5

TECHPERFORM d.o.o. Velika Kladuša je firma koja dugi niz godina uspjesno realizuje projekte na evropskom trzistu (https://www.techperform.eu), te ovim putem se raspisuje konkurs za poziciju:

Bravar

(rad na projektima u Bosni i Hercegovini)

OPIS POSLA:

  • Izrada čeličnih dijelova, konstrukcija i mašinski sklopova prema tehničkoj dokumentaciji koji su  uglavnom od konstrukcijskog čelika.
  • Obrada naloga u skladu sa Standardima kvalitete I sigurnosti.
  • Rad na uobičajenim mašina za obradu metala.

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • VKV,KV,SSS bravarskog ili masinskog smjera
  • Poznavanje i čitanje tehničke dokumentacije za mašinske i konstrukcijske sklopove.
  • Minimalno tri godine radnog iskustva u području izrade istih
  • Odgovornost, pouzdanost, fleksibilnost i rad u timu na zahtjevnim bravarskim poslovima

Ključne odgovornosti:

  • Samostalan rad tokom spajanje pozicija za navedeni opis posla, kao i samokontrola i ispravljanje po potrebi istih.
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslovnom zadatku po radnom nalogu
  • Pripremu pozicija s ručnim električnim alatom prije sklapanja,
  • Bravarski poslovi na manje zahtjevnim stacionarnim mašinama,

Nudimo:

  • Ugovor o radu potpisuje se na neodređeno ili odredjeno puno radno vrijeme, ovisno o kvalifikaciji i radnom iskustvu kandidata
  • Prijatnu i zdravu atmosferu u radnoj sredini
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja kao i samovoljni prekovremeni rad u skladu sa zakonskom regulativom
  • Rad u stručnom i stimulativnom radnom okruženju
  • Nudimo rad kratke i duge sedmice, zbog radnika koji putuju iz daleka.
  • Nudimo pronalazak smjestaja za udaljene radnike.
  • Nudimo iznad prosječnu platu.
  • Početak rada odma po potpisivanju ugovora o radu

Prijava treba sadržavati:

Biografija {CV)

Prijavu {CV) se mogu dostaviti licno, putem poste na adresu, pozivom na broj

TECHPERFORM d.o.o. Trnovi bb.

77230, Velika Kladuša, Bosna i Hercegovina

Direktor Elvis Okanović

(+)387 61 919 886

Nepotpune prijave nece biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji udju u uzi krug selekcije, bit ce pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

14.08.2019