Poslovi - Oglas za posao

Saradnik/savjetnik za prodaju osiguranja (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Laktaši
Jezici:

K O N K U R S

za prijem radnika –

saradnik/savjetnik za prodaju osiguranja

za sledeća mjesta:

  • LAKTAŠI

Uslovi za prijem radnika na radno mjesto:

  • da su državljani BiH,
  • stručna sprema SSS, VŠS ili VSS,
  • poželjno radno iskustvo na poslovima prodaje osiguranja,
  • poznavanje tržišnih okolnosti i konkurencije.

Opis poslova:

  • Prodaja proizvoda osiguranja pravnim i fizičkim licima,
  • Briga i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima,
  • Koordinacija i nadzor svih poslovnih aktivnosti sa klijentima,
  • Stručno savjetovanje klijenata o proizvodima i uslovima osiguranja.

Potrebna dokumenta:

Uz prijavu na oglas sa adresom prebivališta i brojem telefona, kandidat je dužan dostaviti sledeću dokumentaciju :

  • Biografiju (sa težištem na obrazovanju i radnom iskustvu).

(Dokumentacija ne mora biti ovjerena )

Sa kandidatima koji uđu u uži izbor biće obavljen razgovor, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni. Sve dodatne informacije na brojeve telefona: 049/490-109 ili 049/490-110.

Konkurs je otvoren do 31.08.2019. godine.

Prijave se mogu dostaviti poštom na adresu:

„BRČKO-GAS OSIGURANJE“ d.d.

Banjalučka 8.

76100 Brčko

Izvor: Posao.ba

02.08.2019